Září 2012

version #002

29. září 2012 v 23:11 | Claire |  Past Layouts
99% | od 29. září 2012| do 28.11. 2012 | by Lexxie | preview | version #002


Tákže :) za chvíli už je říjen a s novým měsícem kdy už plně funguje náš blog je i nový layout ♥ Lay jsem si nechala udělat od jedné úžasné holčiny :) Je to Lexxie z blogu online-tvd ♥ Minule byl tmavý layout, tentokrát je světlejší, sice je už podzim ale chtělo to nějak ''osvěžit''. Lexxie se nechala inspirovat jedním blogem o Demi, který má naprosto úžasnou grafiku :)) Myslím že se Lexxie tento layout strááášně povedl! ♥ Miluji tento layout a doufám že tu zůstane aspoň do prosince :) P.S - můžete všimnout že nadpis ''welcome to in-mysticfalls.blog.cz'' se třpytí ♥ a taky se úžasně povedla animace pod nadpiskem ♥ Ještě tu jsou nějaké nedodělané věcičky tak přibližně do dne to spravíme :)

New Character in Season 4 ~ Micah Parker

29. září 2012 v 21:37 | Claire

Další ''hvězdička'' přibyla na seznam nových postav ve čtvrté sérii. Toho herce neznám, a ani mi nepříjde nějak dokonalý ale nebudu odsuzovat když neznám :) Objevilo se další jméno postavy a jejího ztvárnitele, herec se jmenuje Micah Parker a jeho postavou má být Adrian. Bohužel nevíme zda Adrian bude upír, vlkodlak či jiná nadpřirozená bytost ale víme jedno že se objeví ve 8 a 9té epizodě :)

The Vampire Diaries: Promotional Photoshoot 002. - HQ Update

29. září 2012 v 21:14 | Claire |  GALLERY UPDATE

Objevila se ta samá fotka jakou jsem přidávala ve scanech akorát nemá po sobě žádné loga nebo tagy :) a je v HQ kvalitě, takže bomba :) Ta Nina je hrozně okouzlující :) ta červená ji hrozně sluší ♥

image host
The Vampire Diaries » Gallery » Promotional photos » 4th Season » 002. [13+1 new]

The Vampire Diaries: Julie Plec Answers Questions from Fans

29. září 2012 v 11:12 | Claire |  Interviews
Našla jsem interview s Julie Plec kde Julie odpovídá na otázky fanoušků :) Rozhovor je hodněěě dlouhý a její odpovědi jsou takové suché, ale to asi že nechce dávat ven hodně spoilerů :) s překladem jsem si vážně dala zabrat a pořád mi to nedávalo smysl takže prosím kopírujte se zdrojem :)


Napadlo mě, bude Damon někdy šťastný? Od začátku série vždy trpí. Změní se ve čtvrté sérii?
Bude mít okamžiky neuvěřitelné radosti.

V jaké epizodě uvidíme Elenu, Stefana, Bonnie atd. jít do školy?
V epizodě 3.

Hurá! Ale chudák Paul. Koneckonců, on nenávidí školu ne?
Nemůže ji vystát!

Je pravda, že Klaus a Caroline budou odrážet tanec Deleny v první sérii? Fanoušci Deleny se cití být podvedeni :(!
To je lež..

Uvidíme v TVD ples?
Ráda bych, uvidíme..


Nina Dobrev Photoshoot for Holywood Reporter

28. září 2012 v 13:13 | Claire |  GALLERY UPDATE

Již včera nebo kdy se objevili černobílé fotografie z photoshootu Niny pro Holywood Reporter, normálně bych takové fotky tady nedala ale tydle se mi obzvlášť líbí! Hlavně ta fotka kde má Nina ponytail ♥ Miluju její vlasy :) Fotky jsou jenom tři ale jsou vážně dokonalé ♥

image host image host image host
Photoshoots » 2012 » Hollywood Reporter [+3new]

Nina Dobrev Doing an Interview for EXTRA

28. září 2012 v 10:54 | Claire

Nina se včera objevila v Los Angeles, kde dělala rozhovor pro show EXTRA v LA. Ninuš na sobě měla krátší bílou sukni s takovou kraječkou a černý vršek zdobený bílými jakoby pampeliškmi nebo nějakými květy. Také měla černé lodičky, na kterých měla zespodu cenovku nebo čárový kód samozřejmě do novinářům neuniklo a hned to museli vyfotit :/ Nině to ohromně slušelo a strašně se mi líbí její vlasy.♥ Rozhovor s ní dělala Maria Menounos a jde vidět že museli probírat něco ohromně zábavného jak můžete vidět na fotkách :)


image host image hostimage host


image host image hostimage host

+ Objevilo se video z tohohle rozhovoru, video má nějak tři minuty což pochybuji že tak krátce tam Nina byla no, ale co už :) Video je úžasné, Nina je tam dokonalá ♥ a když si to dáte na HD kvalitu nemá to chybu :)


The Vampire Diaries: Joseph Morgan Interview + translate

27. září 2012 v 22:54 | Claire |  Interviews
Konečně se objevil rozhovor s mým dalším oblíbeným hercem z TVD a to je Joseph Morgan nebo-li Klausy ♥ Strašně jsem se na něj těšila, samozřejmě nejvíc s Ianem ale miluju Josephův přízvuk, doporučuji si to video pustit. Ten jeho hlas je fakt božskej ♥ překládala jsem sama s pomocí videa takže prosím kopírujte se zdrojem :)


Na konci minulé série jsem byl vysušený a zlý Alaric se snažil zničit mé tělo a spolu s ním i všechny upíry, zničit původní. Podařilo se mu otevřít rakev, která byla ochráněná kouzlem a srdcem mi prohnal kolík z bílého dubu. Viděli jste jak jsem vzplanul ale to byl můj starý trik. Ve skutečnosti jsem se vrátil do seriálu v těle někoho jiného a skončil jsem v Tylerově těle.
Myslím, že teď by bylo dobré mít své tělo zpátky. V několika prvních epizodách si Trevino na mě hraje.
Nejčastějí otázka, na kterou se mě ptají je. ''Budou Caroline a Klaus někdy spolu?'' Zábavné je, že lidé si myslí že to ovlivnuji já. Na konci druhé druhé série, jsem dostal spoustu tweetů ''Prosím, můžeš zabít kohokoliv ale nezabíjej Damona'' Jako bych měl na výběr, ale rád by jsem odepsal: ''Dobře, budu se snažit ho nezabít''

The Vampire Diaries: Synopsis ~ 4x02 Memorial

27. září 2012 v 21:29 | Claire

NOVÉ NEBEZPEČÍ PŘICHÁZÍ DO MĚSTA - Elena (Nina Dobrev) se snaží vyrovnat s extrémními vzestupy a pády, které jsou součástí toho, že se stává upírem a Stefan (Paul Wesley) a Damon (Ian Somerhalder) se téměř poperou během hádky o to, co je pro ní nejlepší. Damon se rozhodne pomoct Eleně jeho vlastním způsobem a požádá jí, aby to neříkala Stefanovi. Cizinec Connor Jordan (hostující hvězda Todd Williams) přichází do města a začne vyslýchat šerifku Forbes a starostku Lockwoodovou. Connorové činy rychle přesvědčí Stefana, že mají činění s nebezpečným lovcem upírů. Jeremy (Steven R. McQueen) a Matt (Zach Roerig) jsou překvapení, když se děvče, kterou poznali - April (hostující hvězda Grace Phipps) vrátí do města a zapíše se na školu v Mystic Falls. Na městském shromáždění je Elena blízko k ztrátě kontroly, dokuď Caroline (Candice Accola) nezakročí, aby jí pomohla. Nakonec, Damon se svěří se svými pocity nečekanému příteli.

New Spoiler ~ Friendship Jeremy & Bonnie

27. září 2012 v 17:32 | Claire

Objevila jsem další spoiler, sice nevím od koho se objevil ale je docela zajímavý především pro fanoušky Jeremyho a jeho vztahu s Bonnie :)

Nechápejte mě špatně, mám rád novinky o Eleně, Damonovi a Stefanovi, ale rád bych věděl něco o Jeremym!
Kat Graham s námi mluvila o situaci Jeremyho ve čtvrté sérii, a zdá se, že ho čeká něco velkého. ''Z Jeremyho se stane někdo nový a myslím že ho fanoušci budou milovat'' - řekla Kat záhadně. Je nějaká šance že se Jeremy a Bonnie dají zase dohromady? ''V první epizodě, budou mít několik scén a jsou skvělé! A i potom jsme točili hodně společných scén'' prozradila Kat. ''Ale myslím si, že to zatím není jasné jestli se dají dohromady. Bonnie to zlomilo srdce, když zjistila o jeho aféře s duchem. Musí se vzchopit a zahojit rány. Možná mu dá další šanci ale taky si možná myslí, že by měli zůstat jen přáteli.

Nina Dobrev Interview for iVillage

26. září 2012 v 20:21 | Claire |  Interviews
» source: the-vampirediaries.cz

Nina udělala rozhovor pro iVillage, mluvila o novém filmu ''The Perks of Being a Wallflower'' také o The Vampire Diaries a její postavu budoucí upírky Eleny a nejen to :) Rozhovor je super, doporučuji přečíst :)


V čem se podle vás The Perks of Being a Wallflower liší od jiných středoškolských filmů?
Víte, tenhle film není takovým tím stereotypním odrazem středoškolského příběhu. Působí jako skutečnost. Je to o vyvržencích, ne o super dětičkách, jestli mi rozumíte. Život na střední je jako jízda na horské dráze. Člověk si prochází dobrými i zlými časy a jsou to vaši přátelé, kteří vám pomáhají vše překonat. V tomto smyslu je to reálné, skutečná střední škola.


Film se dotýká i některých ošemetných témat - drogy, sex, zneužívání. Myslíte si, že je důležité otevřeně diskutovat o problémech, kterým dospívající čelí?
Ano, rozhodně si myslím, že je to důležité. Cesta k tomu, jak zjistit, že nejste jediný, kdo si něčím zrovna prochází, je být otevřený a nebát se o problému mluvit. V mém případě (ve filmu) se jedná o zneužívání, které je ve společnosti hodně časté.


Postavy ve filmu zjišťují, kým vlastně jsou. Kdybyste se mohla vrátit do minulosti, co byste řekla svému dospívajícímu já?
Já nevím. Je to těžké, protože mám se střední dobré zkušenosti. Myslím, že jsem měla období, kdy jsem si užívala zkrátka všechno. Ale když se tak ohlédnu zpět, asi bych vše nedělala jedním dechem, přála bych si nadechnout se dvakrát - zvláště teď, když jsem veřejně známá osoba. Mám pocit, že dřív jsem byla bezstarostnější. Anonymita pro mě měla hořkosladkou příchuť, byla pro mě cenná.