Listopad 2012

The Vampire Diaries: We'll Always Have Bourbon Street - #1 Webclip

30. listopadu 2012 v 20:59 | Claire
A máme tu první webclip pro 8. epizodu, docela jsou rychlí :) je to scéna s Damonem a Stefan a probírají důležité téma (spoiler) ale upozorňuju ten kdo neviděl dnešní epizodu ať se radši nedívá :)Damon: Spoutaná? Vážně Stefane? To je nejubožejší nesmysl, co jsem kdy od tebe slyšel. A že jsi jich během svého života měl hodně..
Stefan: Byla to tvá krev, která ji proměnila, že? Kvůli tobě se změnila už od prvního dne, to nemůžeš popřít!
Damon: Samozřejmě že můžu. Díky mě se Elena konečně cítí jako upírka dobře a vy dva idioti to nemůžete ustát, že je šťastná díky mě.
Stefan: Fajn. Dokaž mi že se pletu. Řekni ji že může pít krev ze sáčku.
Damon: Nemůže! To její divné tělo dvojníka odmítá krev ze sáčku.
Stefan: Protože jsi jí to řekl. Ty jsi jí řekl, že může pít len čerstvou lidskou krev přímo ze žíly. Skoro zemřela, aby tě udělala šťastným. Podívej. Jen ji požádej aby se napila ze sáčku. A ujisti se, že jí to povíš tak, že budeš velmi šťastný když to bude fungovat. A jestli se budu mýlit, budu první kdo se ti omluví.
Damon: Když její tělo odmítne tu krev.. což se stane.. ať je tvá omluva epická.

BIG Interview with Julie Plec About 4x07 and next episode (4x08) from Carina MacKenzie [Zap2it.com]

30. listopadu 2012 v 20:49 | Claire |  Interviews
~ thanks very much: the-vampire-diaries.org

Portál zap2it přesněji Carina MacKenzie pro fanoušky seriálu Vampire Diaries vyzpovídala výkonnou producentku Julie Plec ohledně dnešní epizody a příští. Většina z vás možná ještě tuto epizodu neviděla a neví o co jde tak zbytek článku najdete pod perexem :)


O poutu ke stvořiteli se za posledních několik týdnů hodně spekulovalo. Jak dlouho jste toto plánovali?? Věděli jste, že když se Elena promění, vydáte se s ní touto cestou??
Přišli jsme s tím, když jsme začali vyprávět Tylerův příběh o připoutání ke Klausovi. Když se to stalo, Damon řekl: "Do pekla, vím, o co jde." A tím jsme zasadili první semínko. Řekli jsme si, že kohokoliv krev promění Elenu, vytvoří se tím pouto. Pak jsme už jen přišli k závěru, že to bude Damon, takže jsme to plánovali dost dlouho. Důvod, proč jsme nechali příběh o upoutaných hybridech naživu a v popředí je, že jsme chtěli vytvořit kontext pro diváky, aby po odhalení, že Elena je připoutána k Damonovi, všechno dávalo smysl.

Je to určitě alarmující pro fanoušky, kteří čekali, že Elena a Damon se konečně spolu vyspí, ale teď je tu důkaz, že její city možná nejsou reálné. Je tu naděje, že její city jsou skutečné??
Podívejte se na to objektivně našim pohledem - je zde větší naděje pro ně dva než kdykoli předtím. Jen to je zkombinované s kupou důležitých otázek. Damon je postava, která celý život - jako upír a i jako člověk - hledá lásku a porozumění a někoho pro něj dobrého. Konečně to získal od Eleny a nyní musí pochybovat. Chce věřit, že to je skutečné. Ona pevně věří, že skutečné to je. Ale je tam nepříjemná pochybnost, kolik z toho je skutečná láska a kolik efekt připoutání. To je otázka, která zavede dvou lidí, kterým na sobě záleží, před malou překážku v jejich vztahu. Musí zjistit, jak ji překonat.

Twitter #005

30. listopadu 2012 v 17:05 | Claire

Nina přidala před nějakou dobou na svůj twitter úžasnou fotku! ♥ je tam hrozně fajná a zlaťoučká :)

''Jen se poflakuju na natáčení. #vidítecojsemtamudělala?''The Vampire Diaries: 4x08 Promo ~ We'll Always Have Bourbon Street + Extended Promo

30. listopadu 2012 v 3:16 | Claire
Tak co se týče dnešní epizody.. nemám k tomu slov.. podle mýho Julie Plec zkazila celý zbytek tohoto seriálu, nevím jak ostatní ale už mě to celkem přestává bavit! co se týče Delena sexu, hezký ale proč se to stalo, proč vůbec Elena Damona miluje je vážně jako naschvál. Pro ty co se to chtějí dozvědět hned, rozklikněte si článek. Překlad raději nečtěte protože je dost spoilerový :)


dodám


.:: ČTVRTEK ::.
Stefan: Mezi vámi je splozenecké pouto a ty toho naplno využíváš.
.:: K POHŘBITÍ VÁLEČNÉ SEKERY ::.
Damon: Opravdu je tak těžké uvěřit tomu, že by ke mě mohla něco cítit?
Stefan: Je těžké uvěřit tomu, že nevidí, že jsi pro ni nepravý.
.:: MUSÍ VYKOPAT MINULOST ::.
Lexi: Stefanovi je lépe samému než s tebou.
Damon: Proč si myslíš, že jsem neudržitelný a nemám nad sebou plnou kontrolu?
Lexi: Protože si takový nikdy nebyl.

The Vampire Diaries ~ 4x07 ~ My Brother's Keeper ~ Online/Download CZ

30. listopadu 2012 v 0:00 | Claire

Online
[ Online ENOnline CZ • Online SK ]


Download - Ke stažení
[ Download ENDownload CZ • Download SK ]


Subtitles - Titulky
[ Subtitles CZ • Subtitles SK ]
Synopsis:

SOUTĚŽ KRÁSY MISS MYSTIC FALLS - Caroline (Candice Accola) dělá vše co je v jejích silách, aby pomohla jak Stefanovi (Paul Wesley) tak Eleně (Nina Dobrev) v jejich těžkém období. Damon (Ian Somerhalder) se pokusí přesvědčit Stefana, aby mu pomohl odhalit motivy profesora Shanea (hostující hvězda David Alpay), ale Stefan se bude věnovat jinému plánu, s Klausem (Joseph Morgan). Na soutěži krásy Miss Mystic Falls Elena a Caroline pomáhají April (hostující hvězda Grace Phipps), které šaty si má obléct. Mezitím Tyler (Michael Trevino) a Hayley (hostující hvězda Phoebe Tonkin) pracují na tajném plánu a Damon konfrontuje profesora Shanea s jeho podezřením. Jeremy (Steven R. McQueen) se kvůli vystřašení svými živými nočními můrámi obrací na Matta (Zach Roerig), ale situace se vyhrotí dříve než by všichni očekávali. V této epizodě se objeví také zlatá olympionička a držitelka zlaté medaile Gabrielle Douglas.

More information about blind spoiler

29. listopadu 2012 v 17:57 | Claire
Objevila se další informace ke slepému spoileru, fuu.. těch informací už je :)

Opravdu se ten sex odehraje, nebo je to jen sen?
Opravdu dojde k sexu. Není to jen sen ani alternativní realita. Taktéž to není podvod ani simulace. Ale jak jsme vám říkali, dojde ke zvratu, který souvisí s motivací.

Perks of Being a Wallflower - More Promo Stills

29. listopadu 2012 v 17:04 | Claire |  GALLERY UPDATE

Objevily se ještě dvě kvalitní stillsky pro film Perks of Being a Wallflower, ve kterém i Nina měla svou roli. Na druhé fotce nejde moc vidět ale je tam, na té první je úžasná, taková miloučká :) ♥

Movie Productions » The Perks of Being a Wallflower (2012) - Candace » Promo Stills [+2 new]

From You #001

29. listopadu 2012 v 16:22 | Claire |  From You

Dnes mi přišel první příspěvek do nové rubriky ''From You'' :) Přišlo mi deset úžasných avatarů od Damie z blogu vd-online.blog.cz ♥ za což ji hrozně moc děkuji :) Pokud i vy chcete poslat více informací naleznete zde.


The Vampire Diaries: Australian Promo ~ ''My Brother's Keeper'' 4x07

29. listopadu 2012 v 8:51 | Claire
Mám tu pro vás ještě jedno promo k 7. epizodě, zase tam jsou nové záběry. Ale chtěla bych upozornit -> ti, kteří nechcou dostat srdeční šok tak ať to nezapínají. Děkuji, to je vše :) Překlad k tomu nebude, protože tam slyším prd, ostatně celé to video je v blbé kvalitě.. ;)