Prosinec 2012

Twitter #006

31. prosince 2012 v 15:40 | Claire
Páni!! vážně! to ste ještě neviděli! ♥ tak nádherné fotky, které dnes Nina postla na twitter ste ještě neviděli :) Nina uploadla tři nádherné fotky s malým třigříčkem, když byla v Thajsku :) na fotce se s ním mazlí a krmí ho! wow, závidím ji.. tygříci jsou nádherné stvoření a Ninuš měla to štěstí se s jedním dokonce pomazlit!! ♥

''Našla jsem svou spřízněnou duši... say.ly/CSK4S7z''

''Budu se vdávat!!!!!!!! ''


''Je oranžový ... a měkký... a budeme spolu navždy. Jsme nebeský pár.. Jsem v sedmém nebi ''


Návštěvnost ~ 24.12. 2012 - 30.12. 2012

31. prosince 2012 v 15:26 | Claire |  ~ Statistic ~
Pondělí: 118
Úterý: 114
Středa: 143
Čtvrtek: 149
Pátek: 172
Sobota: 139
Neděle: 125

Celkem: 960

Ták, zase další pondělí a návštěvnost :) ♥ opět je nádherná ale nějak zklesla, to bude asi tím že jsou svátky a nikdo nemá čas a nebo málo přidávám protože nemám čas, no nevím :) ♥ ale i tak jsem ráda že sem stále chodíte :33

The Vampire Diaries: Julie Plec for TV Line - about Shane, Stefan, Klaus and more...

30. prosince 2012 v 8:59 | Claire |  Interviews
Výkonná producentka Julie Plec, opět po dlouhé době odpověděla na pár otázkech ohledně dalšího dění v seriálu :)


Damon pouto sice zlomil, ale pro Stefana to bylo pozdě. Jak to ovlivní jejich vztah?
Je to politování hodné. Damonovi trvalo trochu déle, než si uvědomil, že je sobecký a musí udělat správnou věc, i kvůli Stefanovi. Ten si uvědomil, co Damon a Elena dělali a to celou věc udělalo ještě horší. Nebude to pěkné. Stefan má zlomené srdce, cítí se neuvěřitelně zrazen a rozzlobený. Uvidíme jeho úhel pohledu a co si o tom myslí.

V promu jde vidět, že si svou zlost vybíjí na Eleně.
Ano, je přece rozzlobený. Když je rozchod zdvořilý, obvykle je jen to začátek temných věcí, které ještě přijdou. Čím klidnější rozchod, tím horší důsledky.

Tyler v této sérii výrazně dospěl. Pomohou mu nedávné události růst dál, nebo ho posunou o krok dozadu?
Je to překážka, protože jeho sebejistota pocházela z pocitu, že má své místo a lidi, kteří se na něj spoléhali. Jak mu řekla jeho máma: "Jsi vůdce lidí, stejně jako byl tvůj otec." Opravdu směřoval k tomu, aby se jím stal a pocit, že všichni zaplatili za to, že se on cítil sebevědomě, ho posune trochu dozadu. Otázkou zůstává, co si z toho vezme a jak ho to posílí?

Gallery Update #9

30. prosince 2012 v 8:46 | Claire |  GALLERY UPDATE

Objevily se další fotky ze Sun Valley kde Nina s Ianem a se svou rodinou strávili Vánoce :) Fotky jsou skvělé ♥ jsou tam dvě fotky kde je s rodinou :3 ta na sněhu je vážně bombová :)

Miscellaneous » Vacation » Christmas in Sun Valley (2012) [+3 new]


Dále tu mám jednu fotku ještě z focení nového photoshootu pro časopis Femina, který Nina fotila během svého pobytu v Shanghai :)

Photoshoots » 2013 » On The Set » On The Set Femina [4+1 new]Ještě jednu fotku ze Shanghaie ale tentokrát není z žádné akce ale asi když byla Nina s Ianem ve městě, když bych si odmyslela tu ryb na těch stolech dole, tak je to úžasná fotka (y) :)

Miscellaneous » Vacation » Shanghai [1x]


A taky se objevila další fotka z restaurace FirstHai v Shanghai, kde si Nina s Ianem zašli na oběd i s nějakou rodinkou :)

007~44.jpg


A dvě fotky ještě z Číny, na té druhé fotce má Nina dokonalé šaty ♥ jak stojí u toho chlápka :) škoda že v těch šatech není fotek více :) :33

Miscellaneous » China [3+2 new]


A poslední fotky, z odjezdu Niny a Iana z Shanghaie :) fotek je málo, jsou nekvalitní ale dá se rozeznat kde je Nina :) ♥

001~67.jpg 002~64.jpg 003~63.jpg 004~59.jpg
Candids » 2012 » DECEMBER 29TH - Leaving Shanghai [4x]

» source ~ ninadobrevdaily.net

Gallery Update #8 - More photos from Fanstang and Super Brand Mall

29. prosince 2012 v 11:10 | Claire |  GALLERY UPDATE

Mám tu pro vás ještě další fotky z uspořádané párty s fanoušky :) tentokrát jsou tyto fotky, no většina, v HQ kvalitě takže parádička ♥ konečně si můžete outfit Niny pořádně prohlédnou, a je vážně skvělý :33 na tom světle to vypadalo úžasně a Nina jenom zářila :)

Public Appearances » 2012 » Party with Fanstang [+59 new]

Dále tu mám ještě fotky z akce Super Brand Mall, jsou také v HQ kvalitě a ty fotky jsou vážně parádní ♥ ty šatičky Niny byly skvělé prostě :3 Vypadala dokonale :)

013~34.jpg 014~30.jpg 017~26.jpg 012~34.jpg 023~20.jpg
Public Appearances » 2012 » Poses During a Promotion of Super Brand Mall [10+9 new]

» source ~ ninadobrevdaily.net

Gallery Update #7 - China

28. prosince 2012 v 15:59 | Claire |  GALLERY UPDATE

Dneska budu asi ještě hodně aktivní protože fotek přibývá čím dál tím víc, mám tu teď pro vás ještě fotky z té akce ale tentokrát v ohromně lepší kvalitě ♥ Nina má na sobě stejný dokonalý outfit akorát jde vidět lépe :33 v těch růžových šatičkách ji to vážně seklo :)Ještě se dnes Nina zůčastnila akce s fanoušky, na kterou si oblékla dokonalé modré šaty ♥ takové jakoby krajkované :) prostě neskutečně ji to slušelo :) normálně mě zabíjí s těma svýma dokonalýma outfitama :) :33 fotky jsou zase v strašné kvalitě ale dá se tam něco rozeznat :)
005~48.jpg
Public Appearances » 2012 » Party with Fanstang (December 28) [16x]

Super Brand Mall (December 28)

28. prosince 2012 v 12:25 | Claire |  GALLERY UPDATE

Mám tu pro vás další fotky! tentokrát z akce v Shanghai, které se Nina zůčastnila :) :) Nina si oblékla na tuto akci nádherné červené šaty ♥ červená ji hrozně sluší a je prostě v těch šatech dokonalá :33 Měla také úžasný účes a doplnila to takovými stříbrnými náušnicemi, no hrozně jí to slušelo :) Všechny fotky jsou perfektní :) bohužel Číňané asi nemají kvalitní foťáky nebo co, velká většina fotek jsou hrozně rozmazané :(
btw. fotky přidávám každou chvíli, protože se rojí jako včely :D

Public Appearances » 2012 » Super Brand Mall (December 28) [105x]

» source ~ ninadobrevdaily.net

Gallery Update #6 - More photos from China

28. prosince 2012 v 10:29 | Claire |  GALLERY UPDATE

Jak víte, Nina je se svým přítelem Ianem Somerhalderem v Číně, a teď se z jejich příletu a pobytu hrnou fotky :) To je každopádně dobře ale mohly by být v lepší kvalitě. Mám tu pro vás ještě doplnění fotek z příletu Niny do Shanghaie (Čína), musím říct že ti fanoušci se vypadají vážně otravně ale to by byl asi každý kdyby viděl na letišti Ninu s Ianem ♥ :) Nina je na všech fotkách hrozně zlaťoučká, pořád se jen usmívala a mávala :33Dále tu mám jenom 6 fotek z toho, kdy si dnes, Nina s Ianem zašli na oběd do restaurace FirstHai, je tam s němi i pár lidí ale zřejmě to je nějaká rodinka :) bohužel je to zase v špatné kvalitě ale na druhé fotce jde Ninu docela dobře vidět a i ve špatné kvalitě Nina vypadá dokonale ♥Podle všeho Nina v Shanghai fotila nový photoshoot! Tento shoot nafotila pro rok 2013 pro ''Femina Magazine'' Každopádně fotky jsou dokonalé!!! Nina na nich je neskutečně dokonalá a skvěle nalíčená! A ty šaty :OO no nemám slov! už se hrozně těším až se ty fotky objeví :)
Photoshoots » 2013 » On The Set » On The Set Femina [4x]

Nina & Ian at Shanghai Pudong International Airport

27. prosince 2012 v 19:35 | Claire |  GALLERY UPDATE

Dnes ráno jsem vám se dávala fotky z Los Angelského letiště kde byla Nina a Ian spatřeni jak se někam chystají a už víme že Nina s Ianem měli namířeno do Shanghaie v Číně. A mám pro vás dobrou zprávu, doletěli dobře :) A už tu pro vás mám další fotky, tentokrát z příletu do Číny. Většina fotek je v špatné kvalitně a pochybuju že se objeví v lepší ale snad z té akce, kterou Nina bude pořádat se objeví pořádně kvalitní fotky :) ♥


Nina with Ian at the LAX Airport

27. prosince 2012 v 8:36 | Claire |  GALLERY UPDATE

V neděli sem vám sem dávala informaci o tom že Nina letí po svátcích do Číny :) Objevily se fotky ze včerejška kdy byla Nina viděna s Ianem Somerhalderem na letišti v LA. Nina si oblékla nádherný outfit a tak to trošku vypadá jako by se s Ianem sladili ale jenom trošku :) vypadala že má dobrou náladu, kdo by taky neměl když by letěl do Shanghaie. Teď jen doufejme že bezpečně doletí do Číny :)