Únor 2013

The Vampire Diaries: Synopsis 4x17 ~ Because The Night

28. února 2013 v 6:50 | Claire

FLASHBACK DO ŽIVOTA DAMONA V 70. LETECH V NY/VYSTOUPENÍ SKUPINY DEAD SARA:
Damon (Ian Somerhalder) si uvědomuje, že Elena (Nina Dobrev) potřebuje strávit nějaký čas mimo Mystic Falls a proto ji vezme do New Yorku, kde kdysi žil a neustále se bavil v 70. letech. Když se v New Yorku objeví i Rebekah (Claire Holt), je ohromena Eleniným tajným záměrem. Flashbacky odhalí Damonův požitkářský život v malých klubech a komplikované setkání s Lexi (hostující hvězda Arielle Kebbel). Mezitím se Stefan (Paul Wesley) a Caroline (Candice Accola) snaží domluvit Klausovi (Joseph Morgan), že pomoci jim v pátrání po Silasovi by bylo v jeho nejlepším zájmu a Bonnie (Kat Graham) se snaží udržet svou zdravou mysl v realitě a udělat tu správnou věc.

The Vampire Diaries Finale Date

27. února 2013 v 15:53 | Claire
Pomalu a jistě se blíží konec vysílání nových dílů The Vampire Diaries. I tento rok to tak bude ale prodlouží se nám to o jeden týden! :) tudíž bude 23 epizod na místo standartních 22 :) Název finální epizody ještě neznáme a ani nevíme žádné spoilery, prostě nic.. Jedno ale víme - datum vysílání. Finální epizoda The Vampire Diaries připadá na 16. května což je skoro ještě 3 měsíce :)

The Vampire Diaries: Spoilers - about hot hybrid sex & Elijah's return & Silas

27. února 2013 v 14:50 | Claire

Mám tu pro vás několik spoilerů. Mezi nimi je například něco o sex scéně Klause či návratě Elijaha. Dokonce zjistíme pravou tvář Silase :) Tyto spoilery jsem se snažila přeložit z portálu TVLine. :)


Nějaké informace o nadcházející sex scéně Klause ve Vampire Diaries?
Bude tam krvavé tetování. Výkonná producenta Julie Plec prozradila o sexu v 16. epizodě (14. březen): ''Zjistila jsem že Joseph Morgan má několik tetování, které jsem nevěděla že je má dokud jsme nenatáčeli tuto scénu'' (mimochodem, Julie Plec neřekla jestli jsme druhou osobu někdy předtím střetli)

Něco o návratě Elijaha?
Julie Plec potvrdila že diváci dostanou trochu Elijaha než začne v dubnu spin-off. ''Bude to zábaza ho mít zpátky v našem Mystic Falls vesmíru'' dodává. ''Konečně zjistíme co celou tu dobu když byl pryč dělal''..

Můžete něco prozradit ohledně Silase?
Julie Plec nakonec dá obličej ke jménu. Portálu TVLine prozradila- ''Plánujeme nějaké setkání s pravým Silasem''

Videos: Spirit Awards & Oscar Party

26. února 2013 v 19:05 | Claire |  VIDEOS
Mám tu pro vás plno videí z posledních dvou akcích, na kterých se Nina ukázala ♥ První dvě jsou ze Spirit Awards a zbytek ze včerejší Oscarové párty, na které byla Nina s Ianem a producenty TVD Julie Plec a Kevinem Williamsonem :) Na všech videích je Nina hrozně zlatá ♥ hlavně to jak se podepisuje těm fanouškům ^^ :)The Vampire Diaries: Rehash 4x15 Stand By Me with Malese

25. února 2013 v 22:58 | Claire |  VIDEOS
objevil se další skvělý rehash s Malese (Anna) ♥ opět je tam Malese dokonalá! :33 skvělý rehash a ty tweety :x


Návštěvnost ~ 18.2. 2013 - 24.2. 2013

25. února 2013 v 17:00 | Claire |  ~ Statistic ~
Pondělí: 232
Útery: 216
Středa: 315
Čtvrtek: 314
Pátek: 1580
Sobota: 455
Neděle: 403

Celkem: 3515


zas a znova - mockrát vám děkuju ♥ nádherná návštěvnost!! :) skoro 3500 tisíc za týden, nádhera! :)

21st Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party

25. února 2013 v 7:57 | Claire |  GALLERY UPDATE

Pamatujete jak jsem včera psala že se Nina má objevit na nějaké Oscarové párty? Tak Nina se objevila.. :o Na tyto fotky fakt nemám slov. Nina dorazila na věčírek s přítelem Ianem Somerhalderem a TVD producenty Julie Plec a Kevinem Williamsonem. Na tuto akci Nina zvolila černobílé šaty Naeem Khan s dlouhým výstřihem na zádech, lodičky Barbara Bui a psaníčko Swarovski vlasy měla zase do ponytailu což ji nejvíce sluší ♥ ^^ Ale co nejvíce na těch fotkách tak 'razí' a dodává Nině hrozně sexy look je to tmavé líčení :3 vypadá v tom prostě dokonale! A co je nejvíc prostě nejparádnější je její fotka s Ianem ^^ Oba jsou na ní takoví zlaťoučcí a hrozně jim to sluší :)) Fotek je zatím jen pár ale až tu budu odpoledne tak jich přibyde hodně tak potom doplňím galerii :)


A ještě několik fotek s Ninou, které buď přidala na Twitter ona nebo někdo jiný :)Je tam i pár fotek s Ianem a na nějaké poslední jde vidět že mu sedí na klín ♥ (sweet^^)
Miscellaneous » Public Appearances » 21st Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party [10x]

» source ~ ninadobrevdaily.net

Graphic: Editorials #2 | Troian Bellisairo & Shay Mitchell

24. února 2013 v 22:51 | Claire

Nějak jsem se nudila :D a před pár dny se objevily nové fotky PLL (božský seriál) a tak jsem nějak neváhala ohledně fotek a udělala to z nich ♥ nejvíc se mi líbily na tomto shootu Troian a Shay ^^ :33 hlavně Troian, je to prostě nejvíc dokonalý PLL photoshoot co kdy byl alespoň podle mě! :) editorialky se mi docela dost líbí :) kdyby jste je chtěli použít tak nemažte zdroj, děkuju :)

Nina Dobrev at the 2013 Film Independent Spirit Awards

24. února 2013 v 15:35 | Claire |  VIDEOS
Tak nějak vůbec nepřidávám videa s Ninou z nějakých akcích tak jsem se to rozhodla napravit a přidávám dvě videa právě ze Spirit Awards :) ♥ Nina je tam zlatá vlastně vše už jsem napsala zde :)The Weinstein Company Academy Award Party Hosted By Chopard

24. února 2013 v 12:35 | Claire |  GALLERY UPDATE

Mám tu pro vás další dokonalé fotky Niny, tentokrát z The Weinstein Company Academy Award Party, které se Nina zůčastnila. Měla na sobě perfektní takové květinkové šaty jakoby hnědé až tělové barvy od Zuhair Murad, vlasy si nechala rozpuštěné a celé to doplnila dlouhými naušnicemi ♥ vypadala úžasně :) Na této akci se objevil i Paul Wesley a Ian Somerhalder ale žádná jejich společná fotka se bohužel neobjevila :/


» source ~ ninadobrevdaily.net