Březen 2013

Twitter #002

31. března 2013 v 21:59 | Claire

Nina opět tweetovala a tak vám přináším tři tweety společně i s fotkami z Toronta, kde momentálně Nina tráví Velikonoce společně se svým přítelem Ianem Somerhalderem :)

''Veselé Velikonoce !!!! Dnes na tebe myslím - posílám ti pozitivní vlny ! Včera jsme se s tebou skvěle bavili :)


''Ohhhhh Kanado!!! ''''Mmmmm báječný Oreo košíček z pekárny na trhu, podporuji York Univerzitu! ''


Nina & Ian visited Kayla in Toronto

31. března 2013 v 13:59 | Claire |  GALLERY UPDATE

Včera jsem vám sem dávala tweety, včetně jednoho s videem, kde Nina s Ianem slibují Kayle (nemocné holčičce, která je těžce nemocná a čeká na transplantaci plic), že jí přijedou navštívit :) Nina i Ian svůj slib splnili a Kaylu včera navštívili v nemocnici v Torontu. S Kaylou strávili přibližně hodinu a půl a nechybí i pár fotek. Kayla vypadá hrozně šťastně a od Niny i Iana je to hrozně zlaté ♥ :)

kayla.jpg kayla1.jpg
Miscellaneous » Vacation » Easter (29-31 March) [2+2new]

» source: ninadobrevdaily.net

Twitter #001

30. března 2013 v 11:29 | Claire
Dlouho jsem nic nepřidala tak se to teď budu snažit vynahradit :) Nina tweetuje poslední dobou jaksi málo ale rozhodla jsem se přidávat tweety nějaké buď o TVD nebo s fotkou :)

''Kreslení na vajíčka s ,brothadobrev, @justinemajelan, ,@mommys__girl12 ''

001~120.jpg


''Jsem doma :) ''

197~3.jpg


''Pro mou sladkou Kaylu Baker.. Jsi má hrdinka. Tak sladká, silná a krásná. Jsi opravdová bojovnice - Elena na tebe nemá! ''

K tomuto tweetu se vztahuje i video, které Nina natočila s Ianem pro jednu holčičku jménem Kayla, která je zároveň i fanynka seriálu Vampire Diaries. Kayla je vážně nemocná a potřebuje transplantaci plic, Nina a Ian jedou tento týden do Toronta ji navštívit :)

From You #002

29. března 2013 v 19:45 | Claire |  From You
další příspěvěk do rubriky ''from you'' jsou dvě krásně editorials s Ninou Dobrev od úžasné Natalii z blogu Sweet-Nothing a HQ-ShayMitchell za což ti mockrát děkuji :) jsou překrásné! a pokud i ty, chceš něco poslat tak více informací nalezneš zde.The Vampire Diaries 4x19 Extended Promo "Pictures Of You" (HD)

29. března 2013 v 2:24 | Claire
Nová epizoda, nové promo.. toto není moc spoilerové, spíš smutné.. ale jak pro koho :) je to pro 19. epizodu Pictures Of You, která se odvysílá až za 3 týdny :// + přidávám prodloužené včetně překladu :)


Damon: Ona ten lék nechce. Začne zabíjet lidi, až zjistí, že se ho stále snažíme získat.
Stefan: Co kdyby jsme ji přinutili aby ho chtěla?
.:: VE ČTVRTEK 18. DUBNA ::.
Elena: Nepotřebuji chůvu.
Stefan: Vážně? Naposledy, co jsem tě viděl, si zlomila čísnici vaz.
Damon: Nesněz plesovou královnu.
.:: DOSTANETE JEDINOU ŠANCI ::.
Elena: Nic k tobě Damone necítím.
.:: V POSLEDNÍM TANCI ::.
Bonnie: Elena je pryč.


The Vampire Diaries ~ 4x18 ~ American Gothic ~ Online/Download CZ

29. března 2013 v 1:00 | Claire

Online
[ Online ENOnline CZOnline SK ]


Download - Ke stažení
[ Download ENDownload CZDownload SK ]


Subtitles - Titulky
[ Subtitles CZSubtitles SK ]

(české titulky budou odpoledne/není určen přesný čas)
Synopsis

ZÁVOD ZA LÉKEM - Elena (Nina Dobrev) a Rebekah (Claire Holt) jedou pátrat po Katherine (Nina Dobrev) a ocitají se v malém městečku v Pennsylvánii, kde Elena se překvapivě setkává se starým známým Elijahem (hostující hvězda Daniel Gillies). Stefan (Paul Wesley) a Damon (Ian Somerhalder) jsou znepokojeni Eleniným duševním stavem a jsou určeni dělat to co je pro ni nejlepší ale ona dává jasně najevo že pomoct ji, bude složité. Damon si není jistý jak má zareagovat, když mu Stefan odhalí své neočekávané plány do budoucna. Mezitím, v Mystic Falls, Klaus (Joseph Morgan) obdrží od Caroline (Candice Accola) neochotnou pomoct a přichází na porozumnění Silasovi moci.

The Vampire Diaries: EW’s First Look at The Vampire Diaries spin-off The Originals (more)

28. března 2013 v 16:13 | Claire |  GALLERY UPDATE

Objevily se nově zvětšené fotky ze scanu, který jsem Vám sem dávala včera. Na scanu je rozsáhlý článek o nově připravovaném spin-offu The Originals a vy se teď díváte na pilotní/4x20 díl :) Na fotkách mimo třech hlavních postav Klaus, Elijah a Rebekah, vidíme nové postavy jako čarodějnice Sophia, upír Marcel, další čarodějnice, studentka psychologie Camillia či né tak nová postava - vlkodlačice Hayley :)

The Vampire Diaries » SEASON 4 » BTS » 4x20 [2+9new]

'The Vampire Diaries' preview: 5 things to know about 'American Gothic'

28. března 2013 v 12:36 | Claire

V nadcházející epizodě Vampire Diaries ''American Gothic'' všichni stále hledají lék pro upírství - a hledání se pohne dopředu. Nicméně je kolem toho ještě hodně zvratů. Je bezpečné říci že určitě neuvidíte co v této epizodě přichází.

Zde jsou základy: Elena a Rebekah najdou Katherine v malém městečku v Pennsylvánii ale dříve než z ní něco dostanou, se ukáže Elijah. Brzy ho následuje Damon a Stefan. Mezitím, zpátky v Mystic Falls, Klaus má špatný den - díky setkání se Silasem, se obrátí na Caroline pro pomoc.

Pobrali jste to všechno? dobře. Tady jsou 5 věcí co by jste měli vědět.

1. Pokud znáte ''Buffy, přemožitelku upírů'' ''American Gothic'' obsahuje dva hlavní body, které jsou nenápadně povědomé k hlavolamu Ben-Glory v 5.sérii a na první zlo v 7. sérii.

2. Rebekah zapíchne vidličkou Katherine. Je zde hodně radosti.

3. Damon není šťastný. A to proto že za a, děvčata ho podvedly, za b, děvčata bu zlomily krk a za c, děvčata mu ukradly auto.

4. Damon a Rebekah navštíví Katherinin dům. Výzdoba - matný příměstský nábytek, police plné knih a akvárium - toto vůbec není co bychom mohli očekávat od Katherine Pierce.

5. V poměrně odporné (ale pořád žhavé) scéně, Caroline si na Klausovi vybije svou frustraci s nějakými kleštěmi a pár slovním zneužíváním. Je to fér - Klaus ji vytáhl z né jedné ale ze tří školních výborů!

» source ~ zap2it.com
Kopíruj prosím se zdrojem.
translated by me

The Vampire Diaries: Synopsis 4x19 ~ Pictures Of You

28. března 2013 v 8:05 | Claire

MATURITNÍ VEČER V MYSTIC FALLS - Po rozhodnutí, která rozzuří Klause (Joseph Morgan), Elijah (hvězdný host Daniel Gillies) navrhuje výzvu pro Rebeku (Claire Holt), která ji může změnit život. Caroline (Candice Accola) zjistí, že její pečlivě připravené plány pro dokonalý maturitní ples večer jsou narušeny Elenou (Nina Dobrev), a tak se obrátí na pobaveného Klause pro řešení. Určeno dostat se k Eleně, Damon (Ian Somerhalder) a Stefan (Paul Wesley) se zůčastňují plesu také, ples se ale vymkne kontrole navzdory jejich úsilí. Když Elena náhle oboří takovým způsobem, jaký nikdo nemohl předpovídat, Matt (Zach Roerig) se obrátí k Rebece o pomoc. Nakonec, Bonnie (Kat Graham) najde děsivý objev a Klaus obdrží zprávu, která by mohla vše změnit.