Duben 2013

Nina with friends in Miami beach

27. dubna 2013 v 11:22 | Claire |  GALLERY UPDATE
Nina odletěla na Floridu, konkrétně na Miami, kde tráví s kamarádkami menší dovolenou. Včera se vydala s Julianne Hough a Riawnou Capri na pláž kde si to podle fotek, dost užily :) Při příchodu se holky schovávaly pod velkýma deštníkama kvůli novinářům, celkem je lituju, nechtěla bych mít za zadkem desítky fotografů :D Nina na sobě měla krásný letní outfit, kraťasy a volnější jakoby pletený svetřík. Samozřejmě měla taky krásné plavky i když jde vidět jenom vrch :D Z celých těch fotek jsem dostala chuť odletět k moři :D :D

001~2.JPG 002~2.JPG 003~1.JPG 004~2.JPG 005~1.JPG


021~46.jpg 014~59.jpg 012~64.jpg 006~91.jpg 003~120.jpg


002~130.jpg 005~106.jpg 010~70.jpg 017~54.jpg 013~64.jpg


001~1.JPG 014~60.jpg 003~0.JPG 028~35.jpg 005~2.JPG


Miscellaneous » Vacation » Miami (April 26, 2013) [3x]

» source ~ ninadobrevdaily.net

The Originals Coming This Fall!

27. dubna 2013 v 11:22 | Claire

Přináším Vám skvělou zprávu, již včera večer stanice The CW oficiálně potvrdila, že spin-off The Originals byl zařazen do sezóny 2013/2014, a první díly budou odvysílány již letos na podzim. Pilotní epizodu máme už od pátku možnost vidět a dokonce si ho i stáhnout! (zde). Těšíte se? :)


The Vampire Diaries 4x21 Extended Promo "She's Come Undone" (HD)

26. dubna 2013 v 3:22 | Claire
Mám tu pro vás další promo pro 21. epizodu ''She's Come Undone'' kdy Elena bude mučena Salvatorovic bratry, celkem se na to těším, co vy? :D


Damon: Je tvé staré já připraveno jít ven a pohrát si?
.:: ČTVRTEK ::.
Stefan: Jediná šance, která nám zbývá je vyprovokovat ji.
Caroline: Mučením?
.:: JAK DALEKO BY JSTE ZAŠLI ::.
Damon: Ta holka, kterou jsme ztratili je přímo tady Stefane! Nepřestanu, dokud ji nedostanu zpátky.
.:: ABY JSTE ZACHRÁNILI TOHO, KOHO MILUJETE ::.
Stefan: Právě teď to můžeš zastavit, je to tvá volba.
Elena: Zabiju tě.


The Vampire Diaries ~ 4x20 ~ The Originals ~ Online/Download CZ

26. dubna 2013 v 0:01 | Claire

Online
[ Online ENOnline CZOnline SK ]

Download - Ke stažení
[ Download ENDownload CZDownload SK ]

Subtitles - Titulky
[ Subtitles CZSubtitles SK ]


Synopsis

KLAUS SE VRACÍ DO SVÉ MINULOSTI V NEW ORLEANS - Jednající podle záhadného tipu, že se v New Orleans proti němu něco chystá, Klaus (Joseph Morgan) podniká výlet do města, které on a jeho rodina pomohli vybudovat. Klausovy otázky ho zavedou k setkání s jeho bývalým chráněncem, Marcelem (hostující hvězda Charles Michael Davis), charismatický upír, který má úplnou kontrolu nad lidskými i nadpřirozenými obyvateli New Orleans. Odhodlán pomoci svému bratrovi najít vykoupení, Elijah (Daniel Gillies) následuje Klause a brzy zjistí, že i Hayley (hostující hvězda Phoebe Tonkin) také přišla do francouzské čtvrti hledat stopy k její rodinné historii a padla do rukou mocné čarodějnice Sophie (hostující hvězda Daniella Pineda). Mezitím, v Mystic Falls, Damon (Ian Somerhalder) a Stefan (Paul Wesley) pokračují s jejich plánem pro Elenu (Nina Dobrev), zatímco Katherine (Nina Dobrev) odhalí Rebece (Claire Holt) překvapující zranitelnost a požádá jí o doručení zprávy.

From You #004

25. dubna 2013 v 23:56 | Claire |  From You
Opět to sem dávám později ale zatím bylo na blog co přidávat takže.. :D ale už to mám v emailu celkem dlouho tak to přidávám teď. Dixie z blogu just-dobrev.blog.cz mi do emailu poslala nádherný blend a ještě nádhernější komentář k tomu, dovolím si ho zde zveřejnit pokud to nevadí :) ♥

''Milá Claire,
na novém layoutu jsem uviděla odkaz na from you a napadlo mě něco ti poslat. :)
Jsi opravdu skvělá blogerka a tvůj blog nesmírně ráda navštěvuju, protože novinky přidáváš poctivě a tvoje články se čtou samy, protože jsou pěkně zpracované a fajn. Navíc z tvých komentů vyzařuje pohoda a je vidět že jsi opravdu milý člověk. Jsem nesmírně ráda, že můžu být tvoje affs a že právě ty navštěvuješ můj blog :'). Přeju ti moc štěstí v blogovém světě, ať je tvůj blog pořád tak skvělý jak teď. Posílám ti blend s Ninou. Sám o sobě není nic moc, jsem hrozná grafička, ale tak snad tě potěší. :D''
Opravdu mě tento text potěšil a uvědomila jsem si, že tento blog opravdu není zbytečný a že tu chodíte rádi ♥ vážně jsem za to moc vděčná :3 Dixie moc děkuji a pokud i Vy! by jste chtěli něco sem na blog poslat ať už něco z grafiky či dokonce nějakou kresbu >> posílejte své výtvory na e-mail: in-mysticfalls@seznam.cz (více info zde)


MOVIES

25. dubna 2013 v 23:55 | Claire

10 Secrets About "The Vampire Diaries" Spinoff, "The Originals"

25. dubna 2013 v 19:12 | Claire

Portál Buzfeed nám přináší exkluzivní článek se zajímavostma okolo natáčení scén s pilotní epizody The Originals, která mimochodem má premiéru v pátek 26.4. ve 2hodiny ráno :) Pro tento portál tyto 'tajemství' prozradila sama výkonná producentka Julie Plec.


  1. 75% této epizody jsme natáčeli ve Francouzské čtvrti v New Orleans a vzali jsme sebou skoro celý štáb Vampire Diaries, aby nepromeškali tuto zkušenost.
  2. Tři exterierové scény byly natočeny v Conyers v Georgii. Uhádnete, které to byly?
  3. Průvodce, který se objeví na začátku epizody je skutečný průvodce a jmenuje se Jonathan Weiss, mě a Mikea Narducciho vzal na naší první výzkumnou cestu. Zalíbil se nám tak moc, že jsme ho obsadili. Má na sobě jeho vlastní oblečení, vlasy a make-up.
  4. Bubeník ve scéně, kde Klaus mluví s Camilii je Julian Addison, byl hudebník, kterého jsme já, Paul Wesley (Stefan) a Torrey Devitto (Meredith) viděli hrát, když jsme byli ve měste na Super Bowlu. Byli jsme jim natolik ohromeni, že jsem ho dopsala do scény s pouličními hudebníky. Ukázalo se, že je velkým fanouškem seriálu.
  5. Malíř, kterého jsme představili má svou vlastní galerii na Royal Street v New Orleans a prodává své malby za 80 tisíc dolarů!!!!

The Vampire Diaries: New Promo Poster with Elena

25. dubna 2013 v 16:12 | Claire |  GALLERY UPDATE
Mám tu pro vás dokonalý nový plakát pro následující tři poslední díly 4. série Vampire Diaries. Plakát je jenom s Elenou ale za to vypadá nádherně ♥ Nina má na sobě překrásné šaty + ten červený efekt dole ^-^ krásné, nemůžu uvěřit že už jenom tři týdny a TVD skončí :(

The Vampire Diaries » SEASON 4 ~ [2012 - 2013] » Posters » With Elena [1x]

The Vampire Diaries: Synopsis 4x23 ~ Graduation

25. dubna 2013 v 15:24 | Claire

KDO SI VEZME LÉK? - V den maturit, Mystic Falls je zamořené duchy, kteří chtějí vyřešit staré účty a naplnit jejich nadpřirozené osudy. Damonův (Ian Somerhalder) život je po setkání s určitým duchem v ohrožení, mezitím Matt (Zach Roerig) a Rebekah (Claire Holt) spojí své síly, aby bojovali proti duchovi, odhodlaný najít lék. Ve chvíli, kdy jsou všichni shromážděni na maturitní projev, sbíhají se duchové a s nimi přichází i pomoc od nečekaného hrdiny. Caroline (Candice Accola) dostane nečekaný a dojemný maturitní dárek a Bonniin (Kat Graham) plán směruje k uzavření opony. Elena (Nina Dobrev) se rozhodne ohledně Salvatorovic bratrech a čelí k velkému střetnutí s Katherine (Nina Dobrev). Nakonec Stefan (Paul Wesley) obejví děsivý klíč k tajemství, které obklopuje Silase.

» copy with I-MF source!!!