Duben 2013

The Vampire Diaries: Synopsis 4x22 ~ The Walking Dead

18. dubna 2013 v 14:44 | Claire

NĚCO ZLÉHO - Jak se blíží maturitní den, Caroline (Candice Accola) se snaží rozptýlit Elenu (Nina Dobrev) tím, aby se soustředila na jednoduché úkoly, jako je třeba rozesílání oznámení, ale to stejně Elenu neodvrátí od její nové posedlosti. Šerifka Forbesová (Marguerite Maclntyre) si zavolá Damona (Ian Somerhalder) a Stefana (Paul Wesley) do nemocnice, kde někdo napadá pacienty, na pomoc. Bonnie (Kat Graham), která se stále snaží donutit Katherine (Nina Dobrev) aby jí pomohla, odmítá se vzdát svého plánu porazit Silase. Mezitím, co divoká vichřice v Mystic Falls způsobí výpadek proudu, z ničeho nic se ve městě objeví duchové - někteří s dobrými úmysly a někteří usilující o pomstu. Zach Roerig (Matt) i Claire Holt (Rebekah) v této epizodě účinkují.

Phoebe Tonkin

18. dubna 2013 v 10:00 | Claire
Celé jméno: Phoebe Jane Elizabeth Tonkin
Datum narození: 12.7. 1989
Místo narození: Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie
Znamení: rak

Phoebe už ve čtyřech letech začala docházet do nejrůznějších tanečních tříd, které zahrnovaly styly jako například hip hop, balet či moderní tance. Nejvíce ji proslavila role Cleo Sertori ze seriálu H2O Stačí přidat vodu, kde si s ní, mimochodem, hlavní roli střihla i její kamarádka a kolegyně ze seriálu TVD, Claire Holt. Phoebe je také modelka a byla na obálkách časopisů jako jsou například Girlfriend, Teen Vogue nebo Dolly.

Photo Of The Day • 17th April 2013

17. dubna 2013 v 18:04 | Claire |  Photo Of The Day
Dlouho jsem nic nenapsala tak teď něco tu sepsat zkusím :D Hned prvně, založila jsem ten rozcestník 'The Originals', kde bych se snažila přidávat informace, fotky a vše kolem toho spin-offu, snad tomu dají 'zelenou' aby ten rozcestník nebyl k ničemu :) Jinak ještě stále můžete hlasovat do POTM :) Taky je znovu obnoven fanclub, takže kdo chce se může zapsat + jako vždy 'from you':)


Rebekah Mikaelson

17. dubna 2013 v 17:00 | Claire

Jméno: Rebekah Mikaelson
Věk: přes 1000 let
Druh: Původní upírka
Povolání: žádné
Přeměněna: v 10. století
Ztvárnila: Claire Holt
Poprvé se objevila: TVD 3x03 The End Of The Affair

Popis
Rebekah patří jako jeden z mála mezi Původní nesmrtelné upíry, které nezabije nic jiného než kolík z bílého dubového dřeva. Její rodiči jsou upír Mikael a čarodějka Esther. Rebekah má/měla pět sourozenců - Klause, Elijaha, Kola, Finna a Henrika.

The Vampire Diaries: New Promo Poster for 4x19

17. dubna 2013 v 15:21 | Claire |  GALLERY UPDATE
Objevil se dokonalý plakát pro 19. epizodu, která bude odvysílána již ve čtvrtek tudiž zítra (cz titulky v pátek). Na fotce je Paul, Nina a Ian a vypadají tam dokonale :33 ♥ snad se objeví třeba i bez tagů a v HQ :)

001~133.jpg
The Vampire Diaries » SEASON 4 » Posters » for 4x19 [1x]

» source ~ the-vampire-diaries.ru

The Vampire Diaries: Another Spoilers About 419 Pictures of You

17. dubna 2013 v 10:10 | Claire

Spoilery, spoilery a zase spoilery. No, ze všech těch spoilerů si podle mě každý dokáže vyvodit co se stane ale nechme se překvapit :) Další informace o nadcházející epizodě ''Pictures of You'' nám přináší portály E!Online a KSiteTV :)Claire Holt

17. dubna 2013 v 10:00 | Claire
Celé jméno: Claire Rhiannon Holt
Datum narození: 11.6. 1988
Místo narození: Brisbane, Australia
Znamení: rak

Její první seriálovou rolí je role Emmy Gilbert v Disneyovském seriálu 'H2O Stačí přidat vodu'', ve kterém hraje mořskou pannu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a miluje plavání. Dokonce má i černý pás v thai-kwon-du. Claire jsme mohli vidět také například v seriálu Pretty Little Liars, v Mean Girls, Blue Like Jazz a momentálně v seriálu The Vampire Diaries, v roli Původní upírky Rebeky.

The Vampire Diaries: Spoiler - Many spoilers about Prom episode

16. dubna 2013 v 20:16 | Claire

Velmi očekávaná epizoda maturitního plesu ''Pictures of You'' je trochu odlišná od plesových epizod, které jsme doposud viděli. Stín Jeremyho smrti se stále vznáší nad střední školou Mystic Falls a posílí to i téma maturitního plesu: Pictures of You. Fotky postav ze šťastnějších dob (včetně nějakých zábavných nikdy-neobjevených fotek herců) - jsou promítány po celém sále, ale místo toho aby zvedli náladu, jsou spíše tragické.

Stefan a Damon se rozhodnout strávit ples, pokoušením připomenout Eleně, proč jsou emoce dobré a tím se snaží docílit, aby opět zapla svou lidskost. Damon jí poví o tom, jak mu vyznala lásku a Stefan se snaží.. o více praktičtější přístup. Mezitím, Bonnie najde způsob jak si užít ples i pod stínem smutku ale bude se nacházet v mnohem větším nebezpečí, než si kdokoliv uvědomuje. Rebekah se konečně zůčastní plesu, ale je tu háček. Elijah se rozhodl dát jí lék, ale pouze v případě, že dokáže vydržet celou noc bez použití některého z jejich upířích schopností a tím mu dokázat, že být člověkem je to, co opravdu chce.
Carina Mackenzie z portálu zap2it.com se rozhodla zodpovědět fanouškům nějaké otázky o této epizodě. Prozradila toho podle mě dost takže zbytek článku najdete pod perexem, upozorňuji že je tam dost spoilerů :) (P.S: pokud u někoho najdu tento článek okopírovaný, bez zdroje, tak si mě opravdu ale opravdu nepřejte, dalo mi to velkou práci všechno přeložit. A opravdu už mě to vaše kopírování štve.)


The Vampire Diaries: Spoiler from Zap2it.com - What will happen next with Rebekah?

16. dubna 2013 v 18:53 | Claire

Mám tu pro vás další spoilery! je jich docela dost takže to dá celkem zabrat, když to překládám :) každopádně, tady je první a hned o Rebece a co se s ní bude dít dál. A proč půjde s bratry do New Orleans? To všechno nám tak trochu tento spoiler prozradí :)


Dostáváme se blíže k velmi očekávané epizodě ''Originals''. Jestli bude tento spin-off schválen, Rebekah se připojí ke svým bratrům v New Orleans ale její role v této epizodě (25. dubna) je minimální. Jak možná víte, Claire Holt byla posledním ''Původním'', který se přidal do hereckého obsazení pro tento nový seriál ale v té době, kdy nabídku přijala, byl už scénař napsaný. Ale nezoufejte, fanoušci Rebekah, pokud spin-off 'The Originals' schválí (a taky, že slyšíme velmi dobré zprávy od našich zdrojů z CW), tak mají pro ní v New Orleans naplánováné opravdu velké věci.

» source ~ zap2it.com
copy with I-MF source

Elijah Mikaelson

16. dubna 2013 v 17:00 | Claire
Jméno: Elijah Mikaelson
Věk: přes 1000 let
Druh: Původní upír
Povolání: žádné
Proměněn: v 10. století
Ztvárněn: Daniel Gillies
Poprvé se objevil: TVD 2x08 Rose

Popis
Elijah patří jako jeden z mála mezi Původní nesmrtelné upíry, které nezabije nic jiného než kolík z bílého dubového dřeva. Jeho rodiči jsou upír Mikael a čarodějka Esther. Elijah má/měl pět sourozenců - Klause, Rebeccu, Kola, Finna a Henrika.