Květen 2013

Penshoppe Photoshoot - Official Photos

31. května 2013 v 19:39 | Claire |  GALLERY UPDATE
Jedno slovo - KONEČNĚ! se objevily oficiální fotky z Penshoppe photoshootu, který Nina s Ianem fotili na začátku května v New Yorku. Fotky jsou sice v blbé kvalitě ale za to jsou neuvěřitelně nádherné a na 100% z nich bude další layout ;D ♥ Více o tomto shootu jsem psala zde v článku :3 Moc se mi líbí všechny ty outfity, které na sobě Nina má a to pozadí těch fotek je perfektní :)
edit: trochu jsem ty fotky 'roztřídila' do galerie + se objevily fotky velkých billboardů, na kterých je právě tento nový shoot Niny a Iana :)

001~260.jpg 002~235.jpg 003~215.jpg 004~198.jpg dl-Hkl0uoi45B15D.jpg
Other Projects » Advertising Campaings » 2013 'Penshoppe Campaign' » Promotional Photoshoot #001 [5x]

005~186.jpg 006~170.jpg 007~162.jpg 008~150.jpg
Other Projects » Advertising Campaings » 2013 'Penshoppe Campaign' » Behind the Scenes - Photoshoot [4x]

001~261.jpg 002~236.jpg 003~216.jpg
Other Projects » Advertising Campaings » 2013 'Penshoppe Campaign' » Posters [3x]

Company Magazine Photoshoot

31. května 2013 v 18:44 | Claire |  GALLERY UPDATE
Nina nafotila opět nový photoshoot, jako kdyby jich už neměla dost nezveřejněných ale fotí další a další :) Tentokrát tento nafotila pro časopis Company a celé focení i rozhovor do časopisu se uskutečnilo v Los Angeles, kde se momentálěn Nina nachází. Podle všeho by časopis měl vyjít 5. června co je za pár dnů, nevím, zda je tato informace pravdivá ale snad ano :) Fotky jsou jenom dvě ale Nina na nich vypadá skvěle ♥ Moc se mi líbí ten top co má na sobě :3
btw. omlouvám se, že jsem včera neobíhala ale začínám koukat na nový seriál takže se mi už na počítač potom moc nechtělo, dnes to napravím :)

COMPANY__1.jpg COMPANY__2.jpg
Studio Photoshoots » 2013 » On the Set » Company Magazine [2x]Twitter #009

30. května 2013 v 22:11 | Claire
Nina dneska dělala s portálem Vanity Fair rozhovor, přesněji fanoušci psali Nině na twitter otázky a pak redaktorka tohoto portálu Krista Smith jich několik vybrala a napsala je Nině, která se na většinu snažila odpovídat. Vypisovat zde jednotlivé tweety by bylo celkem na dlouho, takže jsem se rozhodla, že vám to tu sem sepíšu jako 'rozhovor' :) Omlouvám se, že u nějaké té otázky je ten překlad dost kostrbatý ;D


Krista Smith: Páni, vidím, že mluvíš třemi jazyky - francouzština, bulharština a angličtina - v kterém jazyku sníš?
Nina: Haha! Nikdy jsem o tomto nepřemýšlela... Myslím, že to záleží na tom, o čem sním... :P

Krista Smith: Jaký byl nejlepší dárek co jsi kdy dostala?
Nina: Hmm... Nejsem materialistická. Má láska není k zakoupení.. Nejlepší dárky jsou dobře promyšlená překvapení.

Krista Smith: Co máš na svém playlistu při cvičení?
Nina: Běžím na: Ellie Goulding - Light, Pink - Try, Icona Pop - I Love It, Scissor Sisters - I Don't Feel Like Dancing, Thrift Shop, Paralyzer - Finger Eleven, Florence Against The Machine, Rebellion Lies - Arcade Fire.. a mnoho dalších


The Vampire Diaries: Spoiler about new characters in S5

29. května 2013 v 17:54 | Claire

Když teď se tolik lidí z TVD 'stěhuje' do spin-offu The Originals, na jaké druhy nových postav se můžeme v příští sérii těšit?
Připravte se na příval vysokoškoláků. ''Připravujeme otevřít úplně nový svět na Whitmore-ské vysoké škole, takže poznáme nové přátele i nepřátele.'' prozrazuje výkonná producentka Julie Plec. ''Hodně lidí vstupujících do našeho světa budeme moct velmi dobře poznat - a taky možná nějaké nové romantické zájmy pro pár našich postav.''

» source ~ tvline.com
translate by I-MF, copy with our source!

On the Set - Let's Be Cops

28. května 2013 v 21:19 | Claire
Jak jsem Vám už několikrát psala, Nina získala roli v novém filmu, který se právě teď natáčí v Atlantě, Let's Be Cops.
Pro zopakování o čem tento film bude:

Let's Be Cops je příběh o dvou nejlepších kamarádech (Damon Wayans Jr. & Jake Johnson), kteří jsou zklamáni tím, jak světské žijí životy.
Takže jen pro zábavu, se rozhodnou vydávat za policisty a žít v požitku vynucování práva. Do té doby, kdy se zapletou s gangsterem (James D'Arcy), který je členem skutečné mafie.

A právě Nina dostala roli přítelkyně jednoho z kamarádů a to právě Damona Wayans Jr.. natáčení oficiálně začlo už před několika týdny ale až teď je na natáčení Nina. Před chvíli na svůj twitter účet Nina přidala fotku, na které je s Damonem. Nina je tam úžasná, má parádní líčení a vlasy a lá Katherine :) Já osobně se na tento film těším moc, bude to komedie takže to je zase něco jiného než Vampire Diaries nebo POBAW :)

''LET'S BE COPS den první - na natáčení s @wayansjr . To co řekli není pravda... Je opravdu velmi vtipný ! ;P''''A to je konec prvního dne! Jsem si docela jistá, že jsem dostala pár vtipných řádků #photobomb''


Photo Of The Day • 28th May 2013

28. května 2013 v 18:37 | Claire |  Photo Of The Day
Tak opět nějaké to mini info 'co a jak dále'. Za prvé, s koncem TVD je málo novinek, co se rovná menší aktivita, zbývají novinky o Nině, kterých každý den plno taky není ale celkem se to dá. :) Na asku mi nějaký člověk napsal, že bych mohla přeložit nějaký rozhovor, fajn, pokusím se nějaký najít a tak do týdne ho přeložit ale nic neslibuji :) během toho co nejsou novinky se snažím doplňovat galerii protože tam DOST fotek chybí + doplňuju i pár věcí na blogu, co jste si už možná někdo všimli. :) Připomínám, že se můžete stále zapisovat do wanna be, fanclubu Niny a fanclubu TVD. Jo, a taky ještě pár dní můžete hlasovat do POTM pro fotku na měsíc červen :) O novém layoutu - zatím ještě není nějak rozdělaný nebo tak ale bude nejdříve až v červnu, momentálně čekám, jestli se objeví nějaké nové fotky třeba z photoshootu, takže tak :)


More Personal Photos from Wilmington

27. května 2013 v 21:03 | Claire |  GALLERY UPDATE
Včera jsem vám sem dávala fotky z Wilmingtonu, kde momentálně Nina tráví svou menší denní dovolenou. Přináším vám dalších několik skvělých fotek z včerejška kdy si Nina zašla do Courts & Sports Bar & Grill a podle názvu jde usoudit, že je to takové menší sportovní centrum s kurty. Nina si právě zde zahrála s několika lidma volejbal, kteří pak nezapomněli přidat fotky na twitter. :) Nina jim například kupovala panáky a taky jim řekla, že je ve Wilmingtonu na tří denní dovolené takže zřejmě se už bude vracet do Atlanty nebo do LA :) Páni, taky bych si tak večer chtěla zahrát volejbal no :D dost šťastní to lidé ♥

Miscellaneous » Vacation » Wilmington, North Carolina (May, 2013) [10+12 new]

» source ~ ndobrev.pl

Other Projects

27. května 2013 v 16:40 | Claire

Puma Project Pink

27. května 2013 v 16:28 | Claire
V červenci roku 2011 byla Nina Dobrev oznámena tváří nové kampaně Puma Project Pink. Tato kampaň představuje novou řadu triček, tašek a dalších věcí, ze kterých 100% z jejich prodeje půjde na výzkumnou charitu rakoviny prsu. Project Pink je zaměřen aby zvýšil povědomí a na peníze, které pomůžou v boji proti rakovině prsu.

Nina se o zapojení do tohoto projektu vyjádřila: ''Jsem opravdu nadšená, že jsem dostala tu možnost se podílet na Project Pink. Miluju, že to opravdu zmocňuje mladé ženy, aby se zapojily a něco změnily.'' dodává. ''Plus, vždycky jsem byla sportovkyní, takže jsem rychle skočila po šanci stání po boku a podporování některé z těchto úžasných fotbalistek.'' Tento projekt podpořily i známé profesionální fotbalistky - Amy Rodriguez, Leslie Osborne a Karina LeBlanc.

Zde je i oficiální spot pro tento projekt.002~60~0.jpg 027~7~0.jpg 009~29~0.jpg 029~7~0.jpg 035~3~0.jpg
Other Projects » Charity & Causes » 2011 Puma's Project Pink » Photoshoot [35x]

069~1~0.jpg 086~15.jpg 072~0~0.jpg 045~3~0.jpg 038~3~0.jpg
Other Projects » Charity & Causes » 2011 Puma's Project Pink » BTS [80x]