From You

From You #008

2. prosince 2013 v 17:56 | Claire
Po delší době tu pro vás mám něco do from you :) Přišlo mi todle dokonalé fanmade video od Claire z portfolie.blog.cz, je vážně povedené, moc se mi líbí :) Moc ti děkuju za poslání a Vy se určitě koukněte :) a pokud i vy by jste chtěli něco sem na blog poslat ať už něco z grafiky či dokonce nějakou kresbu, prostě cokoliv >> posílejte své výtvory/příspěvky.. na e-mail: in-mysticfalls@seznam.cz (více info zde)

From You #007

15. července 2013 v 19:02 | Claire
Další příspěvek do rubriky 'from you'. Je to překrásná koláž fotek Iana a Niny ♥ od dejchiho z claireholt.blog.cz a Matta & Lucase z ashtisdale.blog.cz, je překrásná, moc vám děkuju za příspěvek! :) a pokud i Vy! by jste chtěli něco sem na blog poslat ať už něco z grafiky či dokonce nějakou kresbu >> posílejte své výtvory na e-mail: in-mysticfalls@seznam.cz (více info zde)

From You #006

14. června 2013 v 15:00 | Claire
Před pár dny mi do e-mailu přišel další příspěvek do 'from you' a to krásný blend s TVD od Julls z blogu woolie.blog.cz.
Opravdu nádherný příspěvek ♥ mockrát ti děkuji a pokud i Vy! by jste chtěli něco sem na blog poslat ať už něco z grafiky či dokonce nějakou kresbu >> posílejte své výtvory na e-mail: in-mysticfalls@seznam.cz (více info zde)

From You #005

4. června 2013 v 19:57 | Claire
Po nějaké té době přidávám opět příspěvek od vás. Tentokráte mi přišel nádherný blend s The Originals od úžasné grafičky Tess z whiplash-art, která zrovna na blogu chystá comeback takže k ní určitě zavítejte!:D Moc ti děkuju, je to nádherný blend ♥ pokud i Vy! by jste chtěli něco sem na blog poslat ať už něco z grafiky či dokonce nějakou kresbu >> posílejte své výtvory na e-mail: in-mysticfalls@seznam.cz (více info zde)

From You #004

25. dubna 2013 v 23:56 | Claire
Opět to sem dávám později ale zatím bylo na blog co přidávat takže.. :D ale už to mám v emailu celkem dlouho tak to přidávám teď. Dixie z blogu just-dobrev.blog.cz mi do emailu poslala nádherný blend a ještě nádhernější komentář k tomu, dovolím si ho zde zveřejnit pokud to nevadí :) ♥

''Milá Claire,
na novém layoutu jsem uviděla odkaz na from you a napadlo mě něco ti poslat. :)
Jsi opravdu skvělá blogerka a tvůj blog nesmírně ráda navštěvuju, protože novinky přidáváš poctivě a tvoje články se čtou samy, protože jsou pěkně zpracované a fajn. Navíc z tvých komentů vyzařuje pohoda a je vidět že jsi opravdu milý člověk. Jsem nesmírně ráda, že můžu být tvoje affs a že právě ty navštěvuješ můj blog :'). Přeju ti moc štěstí v blogovém světě, ať je tvůj blog pořád tak skvělý jak teď. Posílám ti blend s Ninou. Sám o sobě není nic moc, jsem hrozná grafička, ale tak snad tě potěší. :D''
Opravdu mě tento text potěšil a uvědomila jsem si, že tento blog opravdu není zbytečný a že tu chodíte rádi ♥ vážně jsem za to moc vděčná :3 Dixie moc děkuji a pokud i Vy! by jste chtěli něco sem na blog poslat ať už něco z grafiky či dokonce nějakou kresbu >> posílejte své výtvory na e-mail: in-mysticfalls@seznam.cz (více info zde)

From You #003

9. dubna 2013 v 19:20 | Claire
před nějakou dobou mi kattie. z blogu my-world-k.blog.cz poslala krásné editorials s Ninou a Ianem ♥ zveřejňuji je až teď protože moc na přidávání není :) hodně si vážím, že 'from you' posíláte, a kdo by chtěl poslat taky něco tak informace co a jak najdete zde.

From You #002

29. března 2013 v 19:45 | Claire
další příspěvěk do rubriky ''from you'' jsou dvě krásně editorials s Ninou Dobrev od úžasné Natalii z blogu Sweet-Nothing a HQ-ShayMitchell za což ti mockrát děkuji :) jsou překrásné! a pokud i ty, chceš něco poslat tak více informací nalezneš zde.

From You #001

29. listopadu 2012 v 16:22 | Claire

Dnes mi přišel první příspěvek do nové rubriky ''From You'' :) Přišlo mi deset úžasných avatarů od Damie z blogu vd-online.blog.cz ♥ za což ji hrozně moc děkuji :) Pokud i vy chcete poslat více informací naleznete zde.

 
 

Reklama